Akende ja klaaspindade pesu

Akende ja klaaspindade pesu on Koristus24 Puhastusteenuste üks enimtellitud teenustest. Tellige akende pesu siit.

Puhtad klaaspinnad lasevad valguse ruumi

Akende ning klaaspindade pesemine ei ole oluline mitte ainult valguse, vaid ka esteetilisest aspektist. Määrdunud kohad klaaspindadel on väga silmatorkavad ja ei jäta head muljet. Seega tuleb aknaid ja klaaspindu regulaarselt pesta: soovitatavalt vähemalt kaks korda aastas, kuid sõltuvalt hoone asukohast ja tingimustest vajadusel ka sagedamini.

Klaaspinnad võivad olla väga erinevad

Akende pesemise planeerimisel tuleb arvestada, et moodsates kontori- ja tööstushoonetes ei ole enamasti võimalik aknaid avada, sest majades on sundventilatsioon. Seega on akende välipesuks vaja eritehnikat. Samuti ei saa alati igale aknale  mugavalt ligi – need on kas liiga suured, liiga kõrged või asuvad raskelt ligipääsetavas kohas. Suured klaaspinnad või palju aknaid tähendab palju tööd ja vahendeid.

Tänapäeval ei ole aknad ainukesed välised klaaspinnad, palju on ka üleni või osaliselt klaasplaatidega kaetud hooneid. Kuigi need klaasid ei ole olulised valguse seisukohalt, tuleb needki puhtad hoida. Klaasi peal olev mustus paistab hästi silma ja muudab hoone üldmulje inetuks.

Lisaks akendele on paljudes asutustes suured klaaspinnad, mida tuleb samuti regulaarselt pesta. Tihti on klaasvaheseinad planeeritud nii, et päevavalgus jõuaks ka hoone sisemusse. Nagu on öelnud Eesti päritolu Ameerika arhitekt Louis I. Kahn: “Just loomulik  päevavalgus on see, mis annab  arhitektuurilisele ruumile  selle autentsuse.”

Kui aga klaasseinad on määrdunud, väheneb loodusliku valguse hulk hoones. See võib muuhulgas tähendada ka suuremat kunstvalguse kasutamist ehk suuremaid elektrikulusid.

Samuti peavad peeglid olema alati laitmatult puhtad, olgu need kasutamiseks oma töötajatele või kliendiruumides. Ei tohi unustada liftipeegleid – liftiga sõidab kohtumisele ka kõige olulisem äripartner. Määrdunud peeglist aga ei meeldi kellelegi ennast vaadata.

Teeme teie aknad säravaks!

Koristus24.ee professionaalid tulevad ja löövad särama kõik klaaspinnad ja peeglid. Teostame aknede pesu üle kogu Eesti. Meie töötajatel on kaasaegsed töövahendid ja -võtted. Kogemustega puhastusteenindajad pesevad klaaspinnad kiiresti ja laitmatult puhtaks.

Akna- ja klaaspindade pesu käigus puhastame klaaspinnad, akna- ja peegliraamid, aknalauad ja akende ning klaaside vahed sinna kogunenud mustusest ja tolmust. Klaaspindade välispesu on võimalik teostada ka jahedamal ajal, kui välistemperatuur on kuni -5 ºC.

Telli akna- ja klaaspindade pesu

Akende pesu Teile sobival ajal

Saame tulla aknaid pesema Teile sobival ajal. Võib-olla mõjutaks akende pesu tööpäeval ja töö ajal esmamuljet Teie ärist. Lahenduseks on leppida kokku akende pesemiseks sobiv aeg siit väljaspool Teie tööaega, kas ühekordselt või vajadusel regulaarselt.

2018-03-20T15:47:01+02:00