Ehitusjärgne koristus

Ehitusjärgne koristus aitab tihti avastada peidetud vigu

Ehitusjärgne koristus on vajalik võimalikult kiirelt peale ehitustööde lõppu, siis saavad pinnad üle andmiseks või sisse kolimiseks lõplikult valmis. Kui remont või ehitus lõpule jõuab, koristavad ehitajad ära küll ehitusprahi, kuid põhjalikku üldpuhastust ehitajad reeglina ei tee.

Uude või remonditud ruumi kolides on sissekolijale alati meeldiv kui uus pind oleks puhas ja särav. Akendel värvipritsmete ja lambikuplil ehitustolmu avastamine ei jäta ruumi uuele omanikule parimat võimalikku muljet. Koristus24 puhastusteenindajad avastavad tihti ehitustolmu alt väikseid vigu, mille ehitaja koheselt ning enne uuele omanikule üle andmist ära parandada saab.

Ehitusjärgse koristamisega võib olla probleemiks ka tööde lõppemine viimasel hetkel ning koristamisega on kiire. Samas on raske pikemalt ette teada, millal täpselt koristama saab hakata.

Koristus24.ee mees- ja naiskond saab vajadusel tulla koristama operatiivselt juba järgmisel päeval.

Koristame ehitusjärgselt ise?

Ehitusjärgne koristamine on põhjalikum ettevõtmine kui igapäevane hoolduskoristus.

Eriti just peale ehitustöid koristades on vaja kasutada erinevaid mehaanilisi töövahendeid, puhastusaineid ja õigeid töövõtteid. Suuremate pindade puhastuse korral on tihti tarvilik otsida ja rentida erimasinad ning leida inimene, kes oskab nendega ohutult ringi käia. Masinate rent ja nende kohaletoimetamine võtab aega. Ka võtab aega esmakordsel kasutajal konkreetse masina käsitsemise õppimine.

Puhastusainete kasutamine võib omakorda nõuda eriteadmisi. Hoolimata sellest, mis kasutusjuhendis kirjas, ei mõju kõik puhastusained igal pinnal alati täpselt nii, nagu vaja. Nii mõnigi kord tuleb korraliku lõpptulemuse saavutamiseks soetada veel teine ja kolmaski aine. Spetsiaalseid puhastuskemikaale tihtipeale hiljem vaja ei lähe ning nende ostmine ühekordseks kasutamiseks ei ole otstarbekas.

Kokkuvõttes võib selline isetegemine minna väga ajakulukaks ja kalliks ning tulemuski ei pruugigi olla kõige parem. Koristusteenuse tellimine aitab kõige eelneva arvelt säästa oluliselt aega.

Aitame vähendada kolimisaegset stressi

Koristus24.ee professionaalsel töötajaskonnal on olemas nii vahendid, oskused kui teadmised kvaliteetse ehitusjärgse koristusteenuse pakkumiseks. Meil on olemas seadmed suuremate pindade koristamiseks ning meie töötajad on saanud väljaõppe nende kasutamiseks. Suudame pakkuda ehitusjärgset koristust väiksema ajakulu ja suurema efektiivsusega.

Meil on olemas erinevad puhastusvahendid ning pikaajalised kogemused nende mõjust erinevatel pindadel – seega suudame kiirelt leida igaks olukorraks just parima vahendi. Ka ei pea klient muretsema ei võimalike kaitsevahendite ega ka puhastamisest järgijäänud puhastusainete pärast. Me reageerime kiirelt, vajadusel ka 24 tunni jooksul. Tihti saame tulla objektile juba sama tööpäeva jooksul.

Ehitusjärgse koristamise käigus

 • koristame ruumid ehitusprahist ja ehitustolmust
 • peseme aknad ja aknaraamid (akende pesust saab lähemalt lugeda siit)
 • eemaldame tolmu seintelt ning teistelt tasapindadelt, vajadusel peseme need
 • puhastame ruumides olevad küttekehad, torud, lambid, pistikud, lülitipesad jm.
 • puhastame põranda võimalikest ehitusmaterjali jääkidest ning vajadusel katame kaitsevahendiga
 • teostame vaipkatete keemilise puhastuse
 • puhastame sanitaartehnika ja sanitaaruumid

Remondi- ja kolimisjärgse koristamise käigus

 • eemaldame ruumidest tolmu
 • peseme aknad ja aknaraamid, samuti valgustid ja seinad
 • puhastame vajadusel ka ruumides olevad seadmed
 • teeme põrandate süvapesu ning katame vajadusel kaitsevahendiga

Vähenda oma kolimisaegset stressi ja telli ehitusjärgne koristus Koristus24.ee professionaalidelt!

2018-03-18T23:41:24+02:00